Bajkowo kolorowankowo

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Pora więc pomyśleć o naszych milusińskich, którzy z wielkimi nadziejami oczekują przyjścia tajemniczego pana w czerwonym kostiumie z workiem prezentów. Kolejne klocki, samochodzik czy lalka mogą spodobać się naszym dzieciom, jednak najczęściej większość z tych przedmiotów wyląduje w wielkim pudle z całym mnóstwem innych rzadko używanych zabawek. Co robić, aby tak się nie stało? Według mojego skromnego rodzicielskiego doświadczenia najlepsze są takie zabawki, które pozwalają zaangażować w zabawę całą rodzinę. I dziś właśnie mam dla Was taką propozycję. Coś dla mamy, coś dla taty i coś dla naszych pociech…. a także oczywiście coś do wnętrza, bo przecież tym się na moim blogu zajmuję. Ekologiczna kolorowanka ścienna w postaci komiksu, której głównym bohaterem jest miś Tuliś. Jest to autorski projekt firmy minka.pl oraz  Poduszaki, które misia Tulisia stworzyły, a także opowiedziały jego niezwykłe historie w postaci bajki. Tata z mamą mogą spędzić razem miło czas przyklejając kolorowankę do ściany, a następnie czytając ją swoim dzieciom. Maluchy natomiast mogą otrzymać bojowe zadanie pokolorowania tej uroczej tapety… a więc nareszcie bez żadnych konsekwencji umieścić swoje esy floresy na ścianach lub na meblach. Kolorowanka może być bowiem umieszczona na dowolnej powierzchni – na ścianie, płycie meblowej, lustrze czy szybie. Jest ona wykonana z ekologicznych materiałów, a więc bezpieczna dla naszych dzieci. Co więcej – jest w pełni usuwalna ze ściany! Wystarczy ją namoczyć wodą, odczekać około 10 minut i… gotowe. Resztki kleju należy usunąć wilgotną szmatką. W tapecie zastosowano klej wodny, całkowicie rozpuszczalny w wodzie i nieszkodliwy dla dzieci.

Jeśli chcecie zapoznać się z Poduszakami, zapraszam do odwiedzenia ich strony internetowej na której znajdziecie gry, kolorowanki i bajki dla dzieci:

http://interaktywnebajki.pl/.

Z Poduszakami, a także ze świątecznym bohaterem Reniferem Berkiem będziecie mogli spotkać się także już 23 listopada podczas Krakowskich Targów Dobrego Wnętrza w Starej Zajezdni w Krakowie na stoisku Prostego Wnętrza. Serdecznie zapraszam wraz z minka.pl i Poduszakami wszystkich rodziców z dziećmi na wesołe kolorowanie 🙂

kolorowanka-big-mis4

kolorowanka-big-mis5-druk

Więcej kolorowanek znajdziecie tutaj:

https://www.minka.pl/sklep/kategoria/kolorowanki-scienne.html

Zapraszamy 🙂

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

#kolorowankiscienne #tapetydladzieci #tapetyekologiczne

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *