Balkonowy konkurs Prostego Wnętrza oraz KOKO&BOUQUET

Jeśli przeglądaliście ostatnio mojego bloga to wiecie, że ostatnimi czasy przeprowadziłam mały remont balkonu. Na razie pomalowaliśmy ściany na śnieżno-biały kolor oraz ułożyliśmy na starych zniszczonych płytkach piękną drewnianą deskę. Ale to jeszcze nie koniec zmian. Z prac „budowlanych” czeka nas jeszcze malowanie barierek. Na balkonie stanęły donice i mały ogrodowy zestaw wypoczynkowy. Mój balkon ma jednak 10 m2 – jest długi, a wąski – i dalej nie jest do końca zagospodarowany. Tym razem zamiast udzielać Wam wskazówek, jak przeprowadzić metamorfozę balkonu, poproszę Was o pomoc. Wiecie, że sezon remontowo-budowlany jest w pełni i biegam od budowy do budowy – nawet czasami nie mam chwili, by Wam to wszystko opisać, a co dopiero znaleźć moment by wyszukać dekoracje i dodatki na swój balkon.

I tu zaczyna się Wasza rola. Uwaga, uwaga! Ogłaszam letni konkurs. Pomóż blogerce i projektantce znaleźć inspirację i pomysły na ogarnięcie jej balkonowej przestrzeni! Co Wy na to? Nie bójcie się, nie będę na Was patrzeć krytycznym okiem – po prostu chcę Was zachęcić do zabawy.

Zasady są proste. Wystarczy stworzyć kolaż z inspiracjami dla mojego balkonu. Możecie umieścić w nim wszystko, na co macie ochotę oraz przynajmniej 2 produkty ze sklepu internetowego KOKO&BOUQUET, który jest sponsorem nagród w konkursie. Technika dowolna – programy graficzne, kredki, wyklejanki – wszystko wchodzi w grę. Czas na wykonanie zadania – 2 tygodnie.

Nagroda główna to przepiękny lampion z niklowaną podstawą i szklanym kloszem z oferty sklepu KOKO&BOUQUET:

lampion

2 wyróżnione prace otrzymają od KOKO&BOUQUET dekoracyjny lampion i latarnię, wykonane z bielonego drewna:

latarnia

lampion (1)

 

Regulamin konkursu:

  1. W dniach 9-22 lipca 2015 roku prześlij na mój adres mailowy maria.podobinska@prostewnetrze.pl maila z załączoną pracą konkursową w postaci kolażu z inspiracjami dla mojego balkonu w formacie jpg oraz z informacją, że zgłaszasz się do „Balkonowego konkursu”. W pracy mają znaleźć się przynajmniej 2 produkty dostępne w ofercie sklepu KOKO&BOUQUET (link do sklepu internetowego) z podpisem, który to produkt pochodzi ze sklepu. Czas nadsyłania prac kończy się o godzinie 23:59 dnia 22 lipca 2015 roku.
  2. Zamieść przygotowaną pracę jako zdjęcie publiczne (widoczne dla wszystkich) na profilu społecznościowym – facebooku, tweeterze lub instagramie otagowaną #koko_konkurs. Zdjęcia można zamieszczać do dnia 22 lipca do godziny 23:59.
  3. W czwartek 23 lipca 2015 roku nastąpi rozstrzygnięcie konkursu, a więc wybór najciekawszego, najładniejszego i najbardziej oryginalnego dzieła. Jurorem będę ja (Maria Podobińska-Tuleja, Proste Wnętrze), a więc ekspert do ładnych wnętrz Informację o tym, kto wygrał znajdziecie na moim fanpejdżu na fejsbuku: https://www.facebook.com/prostewnetrze
  4. Organizatorem konkursu jest APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja. Fundatorem nagród sklep KOKO&BOUQUET (firma Forecast Sp. z o. o.).
  5. Zwycięzcy konkursu zobowiązani są do podania swoich danych osobowych: imienia i nazwiska, pełnego adresu oraz numeru telefonu w celu wysłania nagrody. Dane te muszą być przesłane na adres mailowy maria.podobinska@prostewnetrze.pl do dnia 26 lipca 2015 roku do godziny 23:59.
  6. Fundator nagród zobowiązuje się wysłać nagrody do zwycięzców wskazanych przez Marię Podobińską-Tuleja do dnia 31 lipca 2015 roku. Za czas wysyłki uznaje się datę nadania paczki z nagrodą.
  7. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 16 lat.
  8. Poprzez wzięcie udziału w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.

 

Pozostałe kwestie nie zawarte w regulaminie podlegają Kodeksowi Cywilnemu (art. 919-921).

 

Zapraszam do zabawy i zachęcam do zakupów w sklepie KOKO&BOUQUET.

logo-koko

 

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *