Balkonowy konkurs rozwiązany

Dziś chciałam Wam bardzo podziękować za udział w konkursie balkonowym, który zorganizowałam przy współpracy butiku Koko&Bouquet. Prace, mające zainspirować mnie do dalszej metamorfozy balkonu były naprawdę świetne! Miałam nie lada dylemat, kto powinien zająć zaszczytne miejsce na podium. Po długich obradach zwycięzcy zostali wytypowani.

Miejsce pierwsze w konkursie zajęła Weronika Krukowiecka, ze swoją propozycją w stylistyce Modern:

Weronika  Krukowiecka

Praca została doceniona za głęboką kolorystykę (na granatowo-niebieski kolor pomalowane są również parapety na moim balkonie, co zostało pokazane w poście opisującym jego metamorfozę), pomysłowe desenie i miks ciekawych dodatków w nowoczesnym, prostym stylu. Wybór dla Prostego Wnętrza był oczywisty!

Miejsce drugie zajęła praca Moniki Grojec.

Monika Grojec

Pięknie zakomponowana plansza przedstawia produkty w wakacyjnej turkusowo-wrzosowej kolorystyce. Duży plus za ciągle modne Light Ballsy. A przede wszystkim urzekły mnie mchy w ramkach!

Miejsce trzecie wędruje do Klaudii Siwiec.

Klaudia Siwiec

W tej pracy urzekły mnie futerkowe dodatki, neutralna i przyjemna dla oka brązowa kolorystyka i super slogan – BE POSITIVE!

Zwycięzcom gratulujemy. Pozostałym uczestnikom konkursu również dziękuję za nadesłane prace. O mały włos! Naprawdę. Wszystkie prace były super.

Nagrody dla zwycięzców ufundowała firma KOKO&BOUQUET.

logo-koko

 

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *