Blog Design 2015

Dziękuję!

Kochani! Nie wierzę w to! Wczoraj dostałam maila od organizatorów konkursu Blog Design 2015, że mój blog zakwalifikował się do TOP 20 polskich blogów wnętrzarskich. Dalej w to nie wierzę! Co prawda w zeszłym roku zgarnęłam 2 nagrody, ale potraktowałam to jako szczęście początkującego. Teraz też jakoś bardzo nie liczę na cokolwiek, ale będzie mi bardzo miło jeżeli zagłosujecie na Proste Wnętrze w konkursie Blog Publiczności. Każdy jeden głos wiele dla mnie znaczy 🙂

A oto jaki wspaniały mail do mnie wczoraj dotarł:

Cześć, miło mi poinformować, że w konkursie #BlogDesign2015 zostałeś wybrany do ścisłego finału TOP 20 polskich blogerów wnętrzarskich. Ta informacja pojawiła się już na stronie głównego organizatora Dom i Wnętrze.

Tym bardziej należą Ci się gratulacje, gdyż w skład jury wchodzili eksperci z branży: fotograf wnętrz, redaktorzy pisma wnętrzarskiego, styliska wnętrz, mecenasi designu, organizatorzy Lodz Design Festival.

Ale to nie koniec zabawy. Teraz spośród TOP 20 jury wybierze laureatów w kategoriach Design, Wnętrza, DIY, Architektura oraz najbardziej prestiżową nagrodę Blog Design Roku 2015. Gala rozdania nagród odbędzie się 9 października 2015 podczas Lodz Design Festival.

Jednocześnie trwa głosowanie na Bloga Publiczności. Zaproś swoich czytelników do wspólnej zabawy. Link do formularza znajdziesz TU

Jeszcze raz serdecznie gratuluję i trzymam kciuki!

z18874682Q,blog-prostewnetrze-pl

 

Głosując i podając swój adres e-mail można chyba coś wygrać 🙂

Dziękuję 🙂

 

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *