Diament meblarstwa 2016 – weź udział w X edycji konkursu

Dzień dobry. Wczoraj pisałam o rozstrzygnięciu konkursu „must have” na Łódź Design Festival. W gronie wyróżnionych można znaleźć wiele znanych już w świecie designu osobowości, ale również całkiem nowe i świeże nazwiska. Ogromna ilość docenionych osób świadczy o tym, że polskie meblarstwo i design idą w dobrym kierunku, a skoro tak, warto to zauważać. Dlatego właśnie organizowane są takie plebiscyty i konkursy. Między innymi dlatego powstał konkurs Diament Meblarstwa, który w tym roku będzie miał już swoją dziesiątą edycję!

Od dziesięciu lat obserwujemy jak zmieniają się wnętrza oraz nasze do nich podejście. Coraz bardziej świadomie pragniemy otaczać się rzeczami pięknymi, funkcjonalnymi i bezpiecznymi, a na nasze wnętrza spoglądamy kompleksowo: wszystko ma do siebie pasować i tworzyć odpowiedni klimat. Z konkursem DIAMENT MEBLARSTWA już po raz dziesiąty ruszyliśmy na ekscytująca wyprawę w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej innowacyjnych elementów wyposażenia – nowości. Zgodnie z trendami w edycji jubileuszowej pragniemy na wnętrza spojrzeć właśnie kompleksowo stąd wiele nowych kategorii. Wszystkie kategorie i zasady konkursu opisaliśmy szczegółowo w REGULAMINIE klik . W tej podróży towarzyszyć nam będą eksperci i to oni wskażą najlepsze produkty i projekty. KAPITUŁA KONKURSU klik.

Czuję się zaszczycona, bo w tym roku między innymi ja zostałam zaproszona do grona ekspertów 🙂 Redaktorzy wnętrzarskich czasopism, projektanci i architekci wnętrz, redaktorzy portali internetowych i blogerzy wnętrzarscy będą mieli nie lada orzech do zgryzienia! Projekty będą na pewno na wysokim poziomie! Już czuję dreszczyk emocji i ogromną odpowiedzialność, jaka na nas ciąży.

Zapraszamy: dołącz do nas, zaprezentuj swoje produkty wśród najlepszych marek i zdobądź nagrody. Zgłoś się do konkursu DIAMENT MEBLARSTWA. Do 16 sierpnia obowiązują CENY PROMOCYJNE – aby z nich skorzystać wystarczy wysłać maila konkurs@meble.pl i uiścić opłatę zgłoszeniową. Na pełną dokumentację czekamy aż do 16 października.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na prestiżowe statuetki i możliwość wykorzystania logo DIAMENTU MEBLARSTWA do oznaczania nagrodzonych produktów. To także możliwość promocji własnej marki, otwarcie na nowych odbiorców i wyróżnienie się na tle konkurencji. Udział w konkursie DIAMENT MEBLARSTWA to ogromny potencjał, który jest na wyciągniecie ręki. ŚIĘGNIJ PO DIAMENT!

Więcej informacji:

konkurs@meble.pl, tel. (85) 653 79 65

Gorąco zachęcam do udziału w tegorocznej jubileuszowej edycji konkursu DIAMENT MEBLARSTWA.

 

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *