Festiwal Otwarte Mieszkania w Krakowie

Uwaga, uwaga! Już niedługo rusza w Krakowie II edycja Festiwalu Otwarte Mieszkania! Będzie mieć ona miejsce aż w 2 weekendy: 12-13 oraz 19-20 maja 2018 roku.

Festiwal Otwarte Mieszkania to wydarzenie kulturalne, umożliwiające zwiedzanie wyjątkowych i często niedostępnych na co dzień wnętrz. Podczas Festiwalu udostępniane są różnorodne przestrzenie o wysokich walorach estetycznych, architektonicznych czy historycznych: mieszkania i domy prywatne, pracownie artystyczne czy ciekawie zaprojektowane lokale użytkowe. Zwiedzaniu każdej z nich towarzyszy spotkanie z jej właścicielem lub projektantem. Ponadto w programie Festiwalu znajdują się także wydarzenia towarzyszące prowadzone przez specjalistów z dziedzin: projektowania, wystroju wnętrz czy architektury, dzięki czemu Festiwal pełni także funkcję edukacyjną.

I edycja Festiwalu (13-14 maja 2017 roku) spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony instytucji kultury, mediów, a przede wszystkim samych uczestników. Wejściówki do wybranych lokalizacji rozeszły się w mniej niż trzy minuty, a w samym wydarzeniu wzięło udział ponad 1000 osób.

Mój blog po raz kolejny obejmuje patronatem medialnym to wspaniałe wydarzenie 🙂

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie fejsbukowej Festiwalu oraz na stronie internetowej.

Zapraszamy 🙂

Maria Podobińska

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *