Greckie inspiracje od PURMO

Parę dni temu wróciłam z moich Greckich wakacji. 2 tygodnie wylegiwania się na słońcu były cudowne! Czysta woda, gorące słońce, piasek, pyszne jedzenie. Nawet zwyczajne stołowe wino smakowało jak żadne inne. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy i pora powrócić do rzeczywistości… a może… może połączyć przyjemne z pożytecznym? W końcu jestem jednym z tych szczęśliwców, co uwielbiają swoją pracę!

Pisałam Wam niedawno o dobieraniu grzejników do pomieszczeń. Dlaczego dziś również będę pisać o grzejnikach? Bo odkryłam grzejniki łazienkowe PURMO, które mają bajeczne, niezwykłe nazwy: Santorini, Sardinia, Mauritius… można się rozmarzyć wybierając to funkcjonalne urządzenie do łazienki. Grzejniki łazienkowe, to inaczej grzejniki rurkowe, przeznaczone do montażu na ścianach łazienek. Oprócz tego, że ogrzewają pomieszczenie, dają nam możliwość wysuszenia mokrych ręczników, czy bielizny. Jeśli posiadamy stary żeberkowy kaloryfer warto rozważyć jego wymianę na grzejnik rurkowy, który będzie o wiele bardziej funkcjonalny. Dodatkową zaletą grzejnika rurkowego jest to, że można zainstalować w nim grzałkę elektryczną. Spółdzielnia jeszcze nie włączyła ogrzewania? Nasze lato zawodzi i ciągle jest zimno? Mając dodatkową elektryczną grzałkę w swoim grzejniku, nie będziecie musieli martwić się, że zmarzniecie podczas kąpieli.

Purmo_grzejnik_lazienkowy_Anafi_male

Grzejnik łazienkowy Anafi

Grzejnik łazienkowy nie musi również być nudny – wystarczy, że wybierzecie bardziej designerski model. Oryginalny kształt grzejnika Anafi sprawia ciekawe wrażenie, zwłaszcza, gdy jego kolor jest inny niż tradycyjna grzejnikowa biel.

Grzejnik PURMO Ratea

Grzejnik PURMO Ratea

Prostym, a równocześnie funkcjonalnym rozwiązaniem jest grzejnik łazienkowy Ratea. Kolektory pionowe położone są w nim tylko z jednej strony (prawej lub lewej, wedle potrzeby), dzięki czemy łatwiej możemy rozwiesić ręczniki. Grzejnik ten można zamówić w 220 wersjach kolorystycznych.

Wracając jednak do Greckich klimatów, bardzo spodobał się mi grzejnik Leros. Piękny bo PROSTY. Nowoczesna linia i tradycyjny produkt, to cechy które łączy w sobie Leros. Większe przestrzenie między żeberkami umożliwiają łatwiejsze suszenie ręczników.

7394

Grzejnik Leros

A na zakończenie galeria oryginalnych grzejników PURMO. A Wam podobają się takie oryginalne rozwiązania, czy wolicie klasyczną biel?

Więcej pomysłów i ważnych informacji odnośnie ogrzewania znajdziecie na www.purmosfera.pl.

 

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

 

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *