ILI_ILI: Taka lampa się Wam spodoba!

„Niewiele jest w naszym życiu miejsca na prawdziwe piękno. Świat za wszelką cenę chciałby, żebyśmy w to uwierzyli. Chciałby, żebyśmy pozostawili przestrzeń dla sztuki, designu i dobrego smaku muzeom, galeriom lub pracowniom artystów. Walczmy z tym!” – taka sentencja widnieje na stronie zaprzyjaźnionego portalu wzory widzę. I rzeczywiście, jej właściciele starają się rozprzestrzeniać piękne wzory, materiały i przedmioty na całą Polskę. Z początku firma kojarzyła się mi właśnie z wzorzystymi tkaninami i o ile dobrze pamiętam, to od ich dystrybucji właśnie zaczynała. Teraz jednak to zupełnie inna historia. Raz za razem w jej ofercie pojawiają się nowe przedmioty – a to dekoracje ścienne, a to oryginalne meble czy oświetlenie.

Dziś chciałam napisać Wam o świetnych lampach, które pojawiły się na stronie wzorów. Od razu zwróciły moją uwagę. Są to lampy zaprojektowane przez chorwacką Grupa products tworzoną przez Filipa Despot, Ivanę Pavic oraz Tihanę Taraba. Założę się, że o chorwackim designie jeszcze nie słyszeliście! Czas nadrobić zaległości. Poznajcie lampy ILI_ILI:

Wykonane ręcznie aluminiowe części są malowane proszkowo na 12 różnych matowych kolorów. Daje to ogromną możliwość tworzenia własnych kompozycji. Co więcej, poszczególne części można składać w jedną lub w drugą stronę (same części nazywają się EITHER lub OR). Każda z lamp składana jest w Chorwacji pod ścisłą kontrolą ich projektantów.

Nie jestem w stanie opowiedzieć Wam o wszystkich możliwych kombinacjach, ani nawet wrzucić tylu zdjęć, dlatego w prezencie pokazuję Wam katalog tych niezwykłych lamp:

Ili ili_Grupaproducts

Podobają się Wam? Mnie bardzo!

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

#lampy #kolorowelampy #wzorywidze #ili_ili

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *