ISH 2015

W dniach 10-14 marca odbywały się we Frankfurcie międzynarodowe Targi ISH. ISH to wydarzenie poświęcone głównie łazienkom. Można zapoznać się podczas ich zwiedzania z najnowszymi trendami wchodzącymi do łazienkowych przestrzeni, ale również z oryginalnymi produktami i technologiami. W tym roku na ISH nie zabrakło polskiego akcentu. Nasz kraj reprezentowała między innymi firma KOŁO. Niestety nie udało się mi wybrać osobiście do Frankfurtu, ale dzięki uprzejmości Pana Marka Petraszka z Sanitec KOŁO, który wykonał na targach obszerny fotoreportaż, mogłam się choć na chwilę przenieść za naszą zachodnią granicę. A teraz zabieram Was w taką wirtualną podróż ze sobą. Zobaczcie sami (PS. mnie też podoba się to światełko podczas spłukiwania wody w toalecie Rimfree):

Warto również wspomnieć, że w tym roku państwem partnerującym Targom ISH była Polska. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj. Następne Targi już za 2 lata.

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

7 komentarzy

 • OlaCollage pisze:

  Bogato ilustrowany wpis 🙂 nareszcie można się napatrzeć. Co prawda też nie byłam na tych targach, ale uważam, że bywanie na imprezach tej rangi to obowiązek projektanta. Miłe jest to, że jesteśmy na świecie traktowani po partnersku – przynajmniej w niektórych dziedzinach 🙂 i chyba nie musimy już mieć kompleksów.

  • Na pewno nie musimy mieć kompleksów. Byłam nawet na debacie na ten temat podczas zeszłorocznego Łódź Design Festival. Mamy tylu świetnych designerów i projektantów, że jest się czy chwalić. Niestety moje ostatnie spostrzeżenia wskazują, że Polacy dalej się borykają z niską samooceną… choć mam nadzieję, że to problem jednostkowy.

 • Arch/tecture pisze:

  chyba dopiero za dwa lata 😀 Ale mamy nadzieję, że uda nam się na nie wybrać.

  Arch/tecture- blog pełen designu!

 • stylwnetrz pisze:

  Zawsze chciałem pojechać na właśnie takie targi, aby zobaczyć co ludzie o największych umysłach są w stanie zaoferować 🙂 Dziękuję za wpis ze zdjęciami

  • Proszę bardzo. Myślę, że warto się wybrać…po inspirację, po motywację, na zakupy. Ja staram się jeździć jak najwięcej, niestety nie na wszystko starcza czasu i pieniędzy… W ten weekend Wrocław, za już za 3 tygodnie iSaloni!

 • spychala-meble.pl pisze:

  Drewniane szczoteczki do zębów? 🙂
  Zapraszam również na mojąstronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *