Już za 3 tygodnie nasze Warsztaty

Już niecałe 3 tygodnie pozostały do rozpoczęcia I edycji naszych Warsztatów Praktycznego Projektowania Wnętrz. Chcielibyśmy, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, a nasi kursanci wynieśli sporą dawkę praktycznej wiedzy i umiejętności, a także nowe ciekawe kontakty branżowe. Sama jestem ciekawa, czy taka forma szkolenia się Wam spodoba.

Zobaczcie galerię zdjęć z naszego wczorajszego spotkania, podczas którego dyskutowałyśmy o niuansach pracy projektanta oraz o… kolorach:

Będzie czas i na zaznajomienie się z nowymi technologiami i materiałami, i na rozmowę o kolorach, i na wdrożenie tego wszystkiego podczas praktycznych ćwiczeń. Zawód projektanta wnętrz wiąże się z ciągłym poszerzaniem swojej wiedzy i kompetencji. Chcemy, aby nasze warsztaty odróżniały się od tego, co obecnie oferuje rynek szkoleniowy. Dość nudnych szkoleń produktowych, czas na coś więcej.

Szczegóły staram się zamieszczać na bieżąco w zakładce Warsztaty Praktycznego Projektowania Wnętrz oraz na naszej stronie internetowej www.praktyczneprojektowanie.pl.

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *