Kiermasz Pomysłów Kapitalnych

Czy kreatywne pomysły są opłacalne? Czy warto rozpoczynać własny biznes mając pomysł za zakresu działań artystycznych? Podczas gdy brałam udział w szkoleniu organizowanym w ramach programu Kapitał Ludzki – Zostań Małopolskim Przedsiębiorcą 90% osób w nim uczestniczących to były osoby o artystycznych planach. I udało im się! Uzyskały dotację i teraz wchodzą na swoją nową biznesową drogę. Jeśli interesują Was kwestie związane z dotacjami unijnymi, a równocześnie w duszy artystycznie Wam gra – mam dla Was propozycję na następny weekend.

POPRAWKA MARSZALEK

7 grudnia w niedzielę odbędzie się w Krakowie Kiermasz POmysłów KapitaLnych (PO to nie jest PO – nie skojarzcie tego niewłaściwie – to Program Operacyjny).

Małopolska inspiruje na Święta! 

W formie przedświątecznych targów zaprezentują się wystawcy, których ciekawe pomysły i inicjatywy zostały dofinansowane ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Kiermasz będzie obfitował w różnego rodzaju warsztaty, pokazy i doświadczenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jego ideą jest zaangażowanie uczestników do wspólnej aktywności i zabawy poprzez ciekawie opowiedzianą historię o sukcesach Małopolan w pozyskiwaniu środków europejskich. Podczas wydarzenia będzie można nie tylko stworzyć lub zakupić świąteczne upominki, ale także znaleźć inspirację do realizacji własnego biznesu czy projektu.

Kiedy: niedziela, 7 grudnia 2014 od 11:00 do 20:00

Gdzie: Forum Przestrzenie, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

Więcej informacji znajdziecie tutaj: Fundusze 2007-2012 Małopolska

Ja przybędę. Jako beneficjent tego właśnie programu jestem ciekawa, komu się udało. Zapraszam!

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

 

#kiermaszpomyslowkapitalnych #kapilatludzkimalopolska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *