Kolorowy zawrót głowy: najpiękniejsze płytki

Ostatnimi czasy w świecie płytek i kolorów wnętrzarskich królują stonowane barwy – beże, szarości, biele, trochę czerni i drewno. I czemu nie. To świetna baza, która prawie zawsze będzie wyglądała dobrze, a na pewno znacznie lepiej niż niewłaściwie dobrane i połączone kolory. Czy to jednak nie jest trochę nudne? Kto tęskni za kolorem niech podniesie łapki w górę. Mam dla Was kolorowy zawrót głowy 😉 I co Wy na to?

Kolekcja U-color firmy 41zero42 urzekła mnie i oczarowała. Nie każdy będzie mieć odwagę by zdobyć się na takie szaleństwo, czego do końca nie rozumiem, bo czyż nie popełniamy w naszych domach o wiele gorszych grzechów? (Kiedyś pokażę Wam swoją łazienkę – uwierzcie mi, że nie uwierzycie;). Zupełnie nowe podejście do płytek, które już nie muszą być mdłe i ułożone zawsze w ten sam sposób. Bazowe płytki można dowolnie łączyć bawiąc się z całą gamą kolorowych kawałków.

Płytki bazowe, kolekcja U-color

Płytki kolorowe, kolekcja U-color

Płytki kolorowe, kolekcja U-color

Kto z Was zdecydowałby się na taki misz-masz w swoim domu?

PS. Dziękuję Decoroomowi za wprowadzenie mnie w świat kolorów 🙂

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

PS. Dalej walczę dzielnie w konkursie Blog Roku. Bardzo proszę o wsparcie smsowe – będzie to dla mnie nieoceniona radość znaleźć się w pierwszej dziesiątce blogów które zostaną poddane ocenie jury. Na nic takiego oczywiście nie liczę… chyba że wszyscy zagłosujecie 🙂 Nie, to nie prawda. Chcę wygrać 🙂 Mój blog wnętrzarski musi dać radę 🙂

socialImgFb (1)

#41zero42 #boskieplytki #oryginalneplytki #koloroweplytki #kolorwewnetrzu #pomyslnakolor

Zdjęcia pochodzą z katalogu producenta.

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *