Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz: Entra Excellence Award 2016

Moi drodzy!

Miło mi poinformować Was, że kilka dni temu ruszył ciekawy konkurs Entra Excellence Award 2016. Jest to już jego druga edycja. Organizatorzy gorąco zachęcają do udziału młodych, zdolnych i pełnych pasji projektantów.

Konkurs polega na zaprojektowaniu ciekawego i nowatorskiego wnętrza z udziałem drzwi ukrytych. Celem konkursu jest promowanie młodych projektantów, a drzwi ukryte stanowią punkt wyjścia, są symbolem nowatorskiego myślenia i przecierania nowych szlaków.

„Motywem przewodnim konkursu jest faktura. Konkurs ma na celu znalezienie nowych, ciekawych, niestosowanych dotąd materiałów, która staną się materiałem wykończeniowych do wnętrz oraz drzwi ukrytych. Jury będzie szukało ciekawych i nowatorskich zastosowań materiałowych do projektu z drzwiami ukrytymi. Skład jury nie jest jeszcze znany w całości, ale zasiądą w nim architekci, blogerzy oraz przedstawiciele branży stolarki drzwiowej.”

Wiadomo już, że jednym z członków kapituły będę ja 😉

Zaprojektuj ukryte drzwi i zgarnij nagrody.

Przedmiotem konkursu jest projekt wnętrza, w którym zaaranżowane zostały drzwi ukryte. Jako wykończenie drzwi można stosować wszystkie materiały powszechnie dostępne. Grubość tego materiału nie powinna przekraczać 4 mm. Zaprojektowane wnętrze należy przedstawić w formie wizualizacji lub zdjęcia. Pula nagród w konkursie to 6000 złotych,
Prace konkursowe w postaci wizualizacji lub zdjęć realizacji należy przesłać do 31 września 2016.
Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronach producenta: www.asilo.pl i www.entra.pl. Możecie go także pobrać TUTAJ.

Gorąco zapraszam Was do udziału w konkursie. To ciekawe i wzbogacające doświadczenie, które może otworzyć Wam wiele drzwi 😉 Czekam na Wasze ciekawe pomysły. Poniżej jeden z moich – projekt wnętrza z drzwiami ukrytymi Asilo, który został zamieszczony w najnowszym katalogi marki:

insp2,1_m_11.01

I jeszcze plakat konkursowy:

ASILO.2016.05.20.plakat.B2.01a

Maria Podobińska

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

 

1 Comment

  • Edek pisze:

    Projektowanie wystroju wnętrz na poziomie to zdecydowanie dość trudne zadanie, często wymagania klientów stoją na wysokim poziomie. Ja osobiście podziwiam tych architektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *