Małe dekoracyjne domki

Dobry wieczór moi mili. Ledwo wiem jak się nazywam, z trudem poruszam się o własnych siłach, ale wywlekłam się z łóżka, aby coś Wam napisać… Mam nadzieję, że będzie to możliwe bo moje bolące zatoki i okropny nieznośny katar utrudniają mi składne konstruowanie zdań. Na szczęście blogować można też obrazkowo i dlatego wyszukałam dla Was kilka inspirujących zdjęć.

Ostatnio bardzo modne. Zresztą czemu się tu dziwić – są po prostu urocze. Małe dekoracyjne domki, czy to zawieszone na ścianie, czy postawione na parapecie stanowią doskonałą i bardzo przyjemną w odbiorze dekorację. Drewniane, ceramiczne, metalowe czy szklane. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny charakter. Pięknie udekorują pokój naszego dziecka, ale również salon czy łazienkę. Przedstawiam Wam kilka propozycji od znanych producentów – to na pewno nie wszystkie możliwości, a jedynie garść pomysłów.

Domki od Blooumingville to dekoracyjne figurki, ale również ramki na zdjęcia czy świecznik. Znajdziecie je w wielu internetowych sklepach oferujących dodatki do skandynawskich wnętrz:

Nowa kolekcja Arizona firmy Riviera Maison, dostępna w ofercie sklepów HOUSE&More, również zawiera przepiękny domek, który świetnie się wpisze w wiele wnętrz – zarówno w te w stylu skandynawskim, jak i na przykład loftowym:

Solidną porcję różnorodnych domków znajdziecie również w ofercie Madam Stoltz:

 

Domki świeczniki są znane i lubiane już od dłuższego czasu. Pamiętacie je ze swojego dzieciństwa? Ja owszem. To był wielki hit! Wtedy królowały propozycje z ceramiki. Teraz na czasie jest metal. Poniżej propozycja od Philippi:

Innym materiałem, z którego wykonane są te oryginalne dekoracje jest papier. Małe, zgrabne domki w ptaszki od Studio Ditte:

9382338d6aa73a1f8f009a19abfe45fc f5bead1976c7227f124be10ea0bf6a59

Ale figurki domków to nie wszystko. Domki mogą bowiem stanowić ciekawy motyw dekoracyjny, który możecie zastosować na Waszej pościeli, obrusie, czy tapecie. Ten sam motyw Studio Ditte przeniosło również na tekstylia, czy właśnie tapetę. Aż od domków boli głowa! Nie, to chyba jednak moje zatoki. Mam nadzieję, że odnaleźliście choć trochę inspiracji w moim wpisie. Miłego wieczoru!

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *