Małopolska premiera Axor V

Maria, Axir V i pan Rafał Hampel

Dziś będzie króciutko, ponieważ mój dzień był dość długi i nie ukrywam – jestem zmęczona. Wstałam tuż po trzeciej w nocy, aby złapać pociąg do Warszawy i wziąć udział w mojej pierwszej Międzynarodowej Konferencji EXPO. Hmm, na ten temat na razie nie będę Wam opowiadać – muszę przeglądnąć materiały, które przytaszczyłam znów do domu i zastanowić się nad nad tym wszystkim, by ocenić, czy była to kompletna strata czasu i pieniędzy czy też jestem w stanie wyciągnąć jakieś pozytywy z mojej wycieczki do Warszawy. Nie o tym dzisiaj jednak chciałam napisać. Dziś będzie o baterii umywalkowej.

Bateria jaka jest każdy widzi…. otóż nie! Dopiero dzięki oryginalnemu projektowi Philippe Starcka oraz Klausa Grohe możemy dowiedzieć się, co też w tej baterii siedzi. I nie ma co tu dużo opowiadać – po prostu trzeba to zobaczyć. Specjalnie dla Was nagrałam film, na którym możecie zobaczyć magiczny i hipnotyczny wir. Jak myślicie, długo moglibyście się patrzeć na płynącą wodę? Ja owszem, ale to nieekologiczne.

Krótka galeria zdjęć z premiery Axor V w salonie Excellent w Krakowie:

Więcej zdjęć nie udało się mi zrobić, ponieważ na premierę postanowiłam zabrać Zuzię, za którą musiałam biegać po całym salonie i koniec końców to ona przejęła aparat fotograficzny:

Dodatkowe informacje o baterii z wodnym wirem znajdziecie na stronie producenta Hansgrohe o tutaj.

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

#hansgrohe #axorv #philppestarck #salonexcellentkrakow #premieraaxorv

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *