Nadchodzi Festiwal Wnętrz w Krakowie

Już w ten weekend w Krakowie rozpocznie się Festiwal Wnętrz – dwudniowe wydarzenie, podczas którego wystawcy zaprezentują swoje produkty, ale również otwarty będzie panel wykładowy, na którym można będzie wysłuchać prezentacji przedstawionych przez projektantów z różnych dziedzin, między innymi będzie można dowiedzieć się czegoś o zielonych ścianach, co jest bardzo modnym efektownym rozwiązaniem dla wnętrz wszelakich (niedziela godzina 14:00). Wykłady rozpoczną się wystąpieniem człowieka, którego podziwiam i szanuję, i któremu zawdzięczam większość swojej wiedzy wnętrzarskiej – Alfreda Marka (sobota, godzina 11:00) – który zaprezentuje swoją relację z targów iSaloni 2014 w Mediolanie.

Festiwal reklamuje się jako targi, podczas których prezentowane są najnowsze trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. I mam nadzieję, że tak właśnie będzie i że nie będę żałować poświęconego na nie czasu. Niestety zeszłoroczna edycja nie zachwyciła mnie, a wręcz nawet rozczarowała. Mam nadzieję, że w tym roku dopadnie mnie miłe rozczarowanie.

Wszelkie informacje o Festiwalu możecie znaleźć pod poniższym adresem:

http://festiwalwnetrz.com.pl/

PS. Na stronie festiwalowej należy pobrać i wydrukować bilet wstępu – inaczej czeka Was opłata 10 zł (chyba, że macie mniej niż 18 lat).

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *