Nowości, które ulepszą nasze życie

Decokable

Nawiązując do tematu oświetlenia, który ostatnio często poruszam, chciałam przedstawić Wam trzy nowości, które dopiero wchodzą na polski rynek. Sprawdziły się już za granicą. Teraz przybywają do nas, aby urozmaicić nasze wnętrza oraz ułatwić nasze życie.

Pierwszy z produktów to oświetlenie liniowe LED niemieckiej firmy dot-spot. Cieniutkie, zaledwie 3,5 milimetrowe listwy otwierają całkiem nowy wachlarz zastosowań dla świateł LED. Wyróżniają się wysoką jakością, dzięki czemu mogą być stosowane nawet w ekstremalnych warunkach, na przykład w środowiskach kwasowych, wysokiego ciśnienia wody, w wysokich temperaturach itp. Występują w dowolnych kształtach i barwie. Ich wskaźnik IP to aż 68, a więc bez problemu możemy je zainstalować na przykład w kabinie prysznicowej. Nie zachodzi w nich zjawisko kondensacji, są całkowicie szczelne. System RGB w produktach dot-spot pozwala na wybór dowolnej kolorystyki. Dowolnie można również wybrać zasilanie: 12V, 24V czy 230 V. Po co to wszystko? Dla niepowtarzalnego efektu. Listwy LED mogą z powodzeniem zastąpić fugę, uzupełniać spoiny w ścianach, czy w podłogach, dając oryginalny, nastrojowy sposób oświetlenia.

Kolejny produkt przychodzi nam z pomocą, gdy chcemy podłączyć do prądu komputer, dwa monitory, lampkę, ładowarkę do telefonu i wiele innych urządzeń, a brakuje nam gniazdek. Pozwijane długie przewody listw zasilających nie są ani ładne, ani bezpieczne. Nowatorskie rozwiązanie system Mainline firmy manline power to innowacyjny system rozprowadzania energii elektryczne w domach, mieszkaniach, czy w budynkach użyteczności publicznej. Mobilne gniazdka elektryczne możemy dowolnie dodawać lub usuwać ze specjalnej listwy, która dodatkowo pozwala nam na przesuwanie ich dokładnie w te miejsca, gdzie są nam akurat potrzebne. Zaglądam pod moje biurko i stwierdzam (z lekkim przerażeniem), że moje domowe biuro zdecydowanie potrzebuje takiego rozwiązania.

Maineline

Maineline

Ostatni produkt to bardzo fajny i przede wszystkim ładny gadżet, który nie pomoże nam pozbyć się zbędnych kabli, lecz… właśnie dzięki kablom doda ciekawy akcent do naszego wnętrza. Decokable mają w swojej ofercie bogaty wybór dekoracyjnych, kolorowych kabli firmy Decovision. Kabel już nie musi być nudny. Teraz to on może stać się narzędziem do kreowania naszego wnętrza. Zapraszam do obejrzenia galerii.

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *