Rozwiązanie konkursu walentynkowego KOŁO & Proste Wnętrze

Jestem w KOLE
Jestem w KOLE

Jestem w KOLE

Miło mi ogłosić, że mamy zwycięzcę naszego konkursu. Jest nim Pan Piotr. Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Zdjęcie z salonu KOŁA w Modlniczce wygląda jak wycięte z żurnala. Brawo!

A przy okazji chciałam się Was zapytać, jakie konkursy Was interesują? Co byłoby dla Was interesującą nagrodą, jakie zadania konkursowe przypadły by Wam do gustu i ile chcielibyście mieć czasu na ich wykonanie. Ten konkurs to była pierwsza tego typu inicjatywa wymyślona przeze mnie. Jego pomysł powstał dość szybko i ze względu na nieuchronnie zbliżający się termin Walentynek – mieliście bardzo mało czasu na przyłączenie się do zabawy. Następnym razem opracuję zasady konkursu tak, aby więcej osób miało szansę się zaangażować. Wchodzicie w to? Czekam na opinie i komentarze, aby sprostać Waszym oczekiwaniom 🙂

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

#KOLO #jestemwkole #konkurs

 

4 komentarze

  • Piotr B pisze:

    Bardzo dziękuję za wygraną 🙂

  • BB pisze:

    Witam 🙂 Gratuluję naprawdę ciekawego, zwycięskiego zdjęcia i w odpowiedzi na pytanie, proponowałbym dłuższy czas na realizację zadania lub „niższy próg wejścia”, czyli coś, co – na przykład – można zrobić nie ruszając się „z Internetu”. Udział jest zwyczajnie łatwiejszy i powinien spełnić oczekiwania, a często i możliwości, większej ilości Uczestników.

    Pozdrawiam!

    • Dziękuję bardzo za komentarz. Wezmę go oczywiście pod uwagę przy organizacji następnego konkursu 🙂 Trochę szkoda, że mało osób chce się ruszyć sprzed komputera 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *