Targi Plac Nowy

W tym roku miałam okazję uczestniczyć już kilka razy w Targach Rzeczy Fajnych, które odbywały się co kilka tygodni w Krakowie na Placu Nowym. Impreza, która przyciągała całkiem spore rzesze mieszkańców Krakowa i turystów zakończona została wraz z przemijającym sezonem wiosenno-letnim. Ponieważ jednak Targi odniosły bardzo duży sukces, organizatorzy wydarzenia postanowili kontynuować je w postaci całorocznej imprezy pod tytułem:

TARGI PLAC NOWY.

Pierwsza edycja targów będzie miała miejsce już w tę sobotę – 8 listopada. A co o targach mówią sami organizatorzy?

„Chcemy przywrócić Placu Nowemu klimat sobotniego targu, na którym można spotkać znajomych, sąsiadów i rodzinę. Wpaść po coś smacznego, napić się dobrej kawy, znaleźć coś fajnego dla siebie czy podarunek dla bliskich i dalszych. Pomysł na spędzenie miłej soboty w dobrym towarzystwie ! W planach targi lokalnego dizajnu, ale znajdzie się również kilka stoisk z przekąskami oraz dobrą kawą. Zapraszamy serdecznie do udziału w imprezie, będą edycje tematyczne, twórcy z Krakowa i okolic, trochę dizajnu, trochę jedzenia, na pewno będzie fajnie jak zawsze :)”

Oj tak. Dokładnie tak wspominam moją ostatnią wizytę na Placu Nowym – wtedy zdjęć nie zrobiłam, bo skupiłam się na „spotykaniu się ze znajomymi (buziaki dla Moniki z decoRacji), piciu wybornej kawy z kaworoweru i sprzątaniu miliona okruszków z czekoladowej muffinki, którą Zuza rozkruszyła w jednej z kazimierzowskich kafejek.” Było super! Dlatego na Targi na Placu Nowym przybędę jeszcze nie raz 🙂 I was do tego również gorąco zachęcam.

Miejsce – wiadome.

Godziny: 10:00-18:00.

A jeśli sami chcecie wystawić swoje produkty na targach – napiszcie maila pod adres: targiplacnowy@gmail.com.

Moje fotogalerie z Targów Rzeczy Fajnych znajdziecie tu:

http://prostewnetrze.wordpress.com/2014/07/26/targi-rzeczy-fajnych-sport-hobby-wakacje/

oraz tu:

http://prostewnetrze.wordpress.com/2014/06/22/targi-rzeczy-fajnych/.

Zapraszam.

plakat

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

#targiplacnowy #targidesignukrakow #atrakcjekrakowa #sobotawkrakowie #dodatkidownetrz #bizuteria #rekodzielo

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *