Wiedziałam, że o czymś zapomniałam: pop up here!

Wiedziałam, wiedziałam pisząc mój ostatni post z Kalendarium, że o czymś zapomnę! Jesień to istny zawrót głowy, jeśli chodzi o mnogość ciekawych wydarzeń wnętrzarskich. I tak oto nie wspomniałam o jednym bardzo interesującym projekcie, a skąd o nim wiem?

W zeszłym roku wybrałam się do Warszawy na Warsawbuild – targi budowlano-wnętrzarskie. Bardzo mnie to wydarzenie rozczarowało… rozczarowałoby mnie już zupełnie, gdyby nie Łukasz Misiło, którego tam spotkałam, występujący pod tajemniczym pseudonimem PRIVE. To na jego stoisku znalazłam perełki, jakich wcześniej nigdzie indziej nie widziałam. Pisałam już o tym w zeszłym roku, więc jeśli macie ochotę poczytać, to wystarczy wyszukać PRIVE na moim blogu i już.

Jak się okazało, Łukasz nie tylko robi świetne rzeczy do wnętrz i we wnętrzach, ale również ma fantastyczne pomysły i moc sprawczą! A oto co wymyślił teraz:

Jestem pomysłodawcą i organizatorem spotkania z designem, w formie tymczasowego showroomu.

Podobnie jak w salonach IKEA będą to przykładowe wnętrza całkowicie zaaranżowane, ubrane w wyselekcjonowane produkty i design.

Piątek 2 października to kameralne zamknięte spotkanie dla ok. 200 gości (architekci, projektanci wnętrz, deweloperzy, inwestorzy, designerzy, media), gdzie w kameralnej kawiarnianej atmosferze, przy lampce wina delektować się będą otaczającym designem, słuchać ciekawostek ze świata wnętrzarstwa, designu i biznesu.

Spotkanie zakończy się koncertem na żywo Kamila Wasickiego, który w klimacie zespołu „123” raczył będzie swoją autorską poezją śpiewaną.

3-4 października (sobota i niedziela) wejście otwarte dla klientów indywidualnych, którzy mają poczuć się w przygotowanych wnętrzach jak w domu  ( ok. 5 000 odwiedzających).

W załączniku podsyłam brief wydarzenia, aktualne informacje i więcej szczegółów.

Łukasz Misiło
Prive Group
T. 604 077 115

Projekt Pop Up [HERE]

11921692_1688482294719093_3810517252601283666_n

Wszystkie informacje o wydarzeniu możecie pozyskać na jego stronie fejsbukowej: https://www.facebook.com/popupherepl

lub pobierając je bezpośrednio z mojej strony:

event_WolfInDesign_12.09

info_WolfInDesign

brief_WolfInDesign

Przeczytajcie koniecznie, a nie oprzecie się by przyjść! Zapraszam!

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *