Witajcie po przerwie

Wakacje, wakacje i już po wakacjach. Stęskniłam się bardzo za pisaniem i oczywiście za moimi czytelnikami. Parę dni przerwy od komputera jednak dobrze mi zrobiło, mogłam wziąć głębszy oddech, spojrzeć z dystansu na to, co robię i wyznaczyć sobie nowe cele. Cel pierwszy to podzielenie się z Wami wszystkim tym, co działo się w przeciągu ostatnich 10 dni. Na pewno nie uda się mi zawrzeć w tym poście wszystkiego tego, co ważne i istotne z punktu widzenia architektury i architektury wnętrz, tak więc zamieszczam tylko mały trailer tego, o czym będziecie mogli niedługo przeczytać.

Punkt 1. Warsaw Build 2014. Recenzja Targów Wnętrzarskich oraz opis najciekawszych produktów, które miałam okazję poznać podczas tego wydarzenia.

Punkt kolejny. Wizyta w Warszawie, która zmienia się niesamowicie! Ostatni raz byłam w stolicy ponad 2 lata temu na seminarium geotechnicznym, a więc jeszcze w moim poprzednim życiu. To co się tam dzieje pod względem architektonicznym przerosło moje najśmielsze wyobrażenia. Dwugodzinny spacer po centrum nie pozwolił mi odkryć wszystkich zmian, jakie nastąpiły w krajobrazie Warszawy, lecz zachęciły mnie do kolejnych wizyt i wpisania ogromnej powierzchni miasta stołecznego na moją listę MUST VISIT.

Punkt numer trzy. Szybka zapowiedź konferencji, która ma odbyć się w tym tygodniu w Krakowie. Design Nowe Trendy w Projektowaniu Wnętrz. Konferencja dedykowana jest architektom i projektantom wnętrz. Więcej informacji na stronie organizatora VIRTUS, a już za kilka dni recenzja wydarzenia na moim blogu.

Punkt czwarty: relacja z wakacji. Wiele na ten temat nie będę się pisać, ale mam dla Was kilka zdjęć, oczywiście w tematyce architektury.

Punkt ostatni: Prywata nad prywaty. Już tłumaczę, o co chodzi. Mój blog został zgłoszony do konkursu w kategorii blog wnętrzarski, którego patronem jest DOM&WNĘTRZEJeśli czasem tu do mnie zaglądacie, to gorąco zapraszam Was do głosowania na niego, zwłaszcza, że spośród osób oddających głosy, które uzasadnią swój wybór, jury konkursu wybierze cztery najciekawsze wypowiedzi i nagrodzi ich autorów roczną prenumeratą miesięcznika, a także upominkami od firmy Home&Moods. Wyniki ogłoszone zostaną podczas Łódź Design Festival. Listę blogów biorących udział w konkursie oraz formularz głosowania znajdziecie pod linkiem:

http://domiwnetrze.pl/domiwnetrze/1,132254,16641343,Konkurs_Blog_Design___glosowanie_na_Bloga_Publicznosci.html

konkurs blogowy

Głosującym dziękuję za wsparcie, a sama zabieram się za pisanie, pisanie i jeszcze raz pisanie…. oraz projektowanie.

PS. Jutro składam mój biznes plan, tak więc trzymajcie kciuki, żeby go przyjęto, a następnie oceniono najlepiej, jak to tylko możliwe.

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

#design #targiwnetrz #blogdesign #konkursnabloga

2 komentarze

  • OlaCollage pisze:

    O jak dużo będzie się działo u ciebie 😉 Może uda się na spotkać na spotkaniu Virtusa? P.S. Głos oddałam na koleżankę, czekam na wyniki 🙂 czekam także na relację z W-wy.

    • prostewnetrze pisze:

      Jeśli się wybierasz na konferencję, to spotkamy się na pewno. Ja zostałam poproszona o zrobienie reportażu, więc obecność obowiązkowa…. zresztą Virtus ma dobre konferencje, bardzo ciekawie i profesjonalnie zorganizowane. Dziękuję za głos. Wszystko po kolei będę opisywać, tylko chwilowo po urlopie nie wiem, w co ręce włożyć 😛 Nie ma nudy 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *