Wnętrzarskie wydarzenia w lutym

Przyznam się Wam szczerze, że jeszcze parę miesięcy temu dopadło mnie zmęczenie wydarzeniami wnętrzarskimi. To była jesień. Większość festiwali designu w Polsce odbywała się właśnie w tym czasie, tydzień po tygodniu. W każdym z miast część wystawców powtarzała się lub prezentowali oni podobne trendy. Starałam się w większości tych wydarzeń uczestniczyć i relacjonować je na bieżąco. W tym roku również kalendarz targów jest bardzo napięty. Nie wszystkie terminy zostały jeszcze ogłoszone, a na pewno w głowach wizjonerów wyklują się myśli o nowych spotkaniach designu z ludźmi. Ja postanowiłam bardzo rozsądnie wybierać te wydarzenia, w których będę uczestniczyć – i jako widz i jako patron medialny. I nie omijać takich wydarzeń, które albo debiutują, albo nie miałam okazji ich jeszcze zobaczyć. Żałuję chociażby, że w zeszłym roku nie pojechałam do Poznania… Wszystko jest jednak do nadrobienia.

Postanowiłam co miesiąc przedstawiać Wam kalendarium eventów związanych z designem. Jeśli o czymś zapomnę, albo nie będę widziała, upomnijcie mnie proszę. Zaczynamy!

W styczniu zdążycie jeszcze wstąpić na Targi Światło do Warszawy. To wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 stycznia.

 

Luty 2016:

 

2-5 lutego Poznań Budma

Tym razem do Poznania też nie pojadę, ale jeśli Wy tam będziecie to odwiedźcie koniecznie stoisko Entra i weźcie nowy katalog drzwi Asilo. Dla mnie jeden egzemplarz też, bo znajdziecie w nim małą niespodziankę ode mnie 🙂

W tym samym czasie w Poznaniu będą trwać Międzynarodowe Targi Kominkowe Kominki.

11-14 lutego 4 design days Katowice

Do Katowic zawitam, bo to premierowe wydarzenie. Oprócz targów wiele wykładów i warsztatów dla branżowców.

26-28 lutego Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

26-28 lutego Zielona Góra Dzonków Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

27-27 Lutego Poznań Gardenia. Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu.

 

A za naszą zachodnią granicą we Frankfurcie odbędą się targi Ambiente w dniach 12-16 lutego.

Dziś mamy też ostatnią szansę, żeby wskoczyć w samolot czy pociąg i dotrzeć do Kolonii na imm cologne, które właśnie trwa. Te Targi bardzo bym chciała zobaczyć. W świetle ostatnich wydarzeń społeczno-politycznych w Niemczech nie ma jednak takiej siły, która by przekonała mojego męża, by puścił mnie właśnie tam. Pozostaje więc obejść się mi smakiem i wertować fanpejdż Architonica, na którym znajduje się obszerna relacja z imm cologne. Zapożyczam sobie do mojej fotogalerii kilka fotek z ich strony:

Źródło: https://www.facebook.com/Architonic

Wybieracie się na jakiś event w lutym?

 

Mały upgrade z dnia 25 stycznia:

Jeszcze jedno wydarzenie wnętrzarskie odbędzie się w moim mieście – GIS International Interior Architecture and Design Expo Conference. 22-23 lutego w Krakowie.

 

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

 

 

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *