Zaprojektowani – dodatkowe atrakcje

Dzień dobry! Dziś śpieszę Was poinformować o dodatkowych atrakcjach, jakie będą miały miejsce podczas wielkiego festiwalu wnętrz, który odbędzie się w Krakowie już w przyszły weekend. Warto to wiedzieć i warto się zapisać, ponieważ ilość miejsc na pewne wydarzenia jest ograniczona i należy się wcześniej na nie zapisać!

Po kolei:

Sobota, 7 listopada godz. 11.00: Warsztaty fotograficzne dla blogerów

„Interesujesz się wystrojem wnętrz i prowadzisz o tym bloga lub stronę na Facebooku? Chcesz udoskonalić swoje zdolności fotograficzne? Zgłoś się na organizowane przez KOŁO warsztaty fotografowania wnętrz! Pod okiem eksperta poznasz praktyczną stronę fotografii, dzięki pracy na profesjonalnym sprzęcie. Czas i miejsce: 7 listopada (sobota), Salon KOŁO, ul. Handlowców 13 (Modlniczka, Kraków), godz. 11:00. Zgłoszenia przyjmujemy do dn. 3 listopada pod adresem: http://www.zaprojektowani.com.pl/kontakt/formularz-zgloszeniowy/. Liczba miejsc ograniczona!”

 

Sobota 7 listopada godz. 17.00: Debata Nie Olewamy Miasta

Zapraszamy do udziału w debacie Nie olewamy miasta. MIKROarchitektura – MAKSIspołeczeństwo oraz na wycieczkę z przewodnikiem po wnętrzach Hotelu Forum (wymagana rejestracja na zwiedzanie).

Punktem wyjścia do dyskusji będzie siła oddziaływania małych form urbanistyczno-architektonicznych. Chcemy zwrócić uwagę nie tylko architektów i osób zaangażowanych, ale przede wszystkim mieszkańców, na kwestię przestrzeni miejskiej, jej architektury oraz istotności oddolnych inicjatyw. Chcemy pokazać, że wszyscy, dla których losy i rozwój miast – ich wygląd, architektura, a także stan czystości, są ważne, mogą zmieniać przestrzeń miasta, czyniąc ją bardziej przyjazną, komfortową i estetyczną.

Naszymi Gośćmi będą:

Aleksander Miszalski – przewodniczący Komisji Promocji i Turystyki Rady Miasta Kraków,

Agnieszka Łakomy – Plastyk Miejski Krakowa,

Robert Piaskowski – Zastępca Dyrektora ds. Programowych Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Cecylia Malik – polska artystka, kurator sztuki współczesnej, współtwórczyni Farmy sztuki,

Jakub Pszeniczny – architekt, laureat Konkursu KOŁO na Projekt Łazienki 2012. Na podstawie jego projektu realizowana jest obecnie budowa toalety publicznej przy Rondzie Mogilskim.

Spotkanie poprowadzi Rafał Stanowski z Krakowskich Szkół Artystycznych. 7 listopada (sobota), Forum Przestrzenie ul Marii Konopnickiej 28, godzina: 17:00. Możecie przyjść wszyscy!

 

Sobota 7 listopada godz. 15.00 oraz 16.00: Zwiedzanie Hotelu Forum z Przewodnikiem

Uruchomiona została rejestracja na zwiedzanie Hotelu Forum. To jedyna i niepowtarzalna okazja poznania zakamarków tego tajemniczego miejsca! Należy ubrać się ciepło i wziąć ze sobą latarki (to taka atrakcja nie tylko dla tych, co uwielbiają modernistyczną architekturę ale również dla wielbicieli wesołych miasteczek, miast duchów i tego typu atrakcji).

Dwie grupy zwiedzających:

Start godz 15:00 

Start godz 16:00 

Zapisy na zwiedzanie w formularzu zgłoszeniowym: http://www.zaprojektowani.com.pl/kontakt/formularz-zgloszeniowy/

 

Zapraszam Was na te wydarzenia. Ze mną na pewno spotkacie się na Warsztatach Fotograficznych. Nad zwiedzaniem Forum się zastanowię – nie żebym się bała, ale ciągle jestem na antybiotyku i muszę się doleczyć i przebywać w ciepełku 😉

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *